Coffee time is any time

Неодоливо чоколадно, кремасто искуство во движење – Barcaffé Lattiato Dark Choco!

Дали сте подготвени за неодоливо кремасто освежување во движење? Топлите денови полека доаѓаат, а сите ваши омилени места во градот, но и во природа, чекаат на вас. За уживањето да биде целосно – за вас подготвивме единствен спој на најквалитетното стопроцентно арабика кафе, млеко и темно чоколадо – Barcaffé Lattiato Dark Choco! Новиот, неодолив вкус на Barcaffé Lattiato ладното кафе содржи 50% помалку шеќер и претставува богат извор на протеинит, а неговата возбудлива арома ќе ви донесе посебно уживање за сите ваши сетила.

Отсега и Barcaffé Lattiato Dark Choco ќе биде вашиот незаменлив придружник во секакви ситуации – во текот на утринското будење, попладневната ужина или во моментите кога ќе сакате да се освежите на работното место.

Пружете си себеси чувство на нови можности и уживајте во врвното Lattiato искуство кое ќе ве покрене и ќе ви помогне да ги совладате сите дневни предизвици. Освежете се, почувствувајте ја енергијата и поминете незаборавни моменти со највкусното ладно кафе кое некогаш сте го пробале! Покрај неодоливиот вкус на темно чоколадо, исто така можете да се одлучите и за добро познатото кремасто задоволство со Lattiato Vanilla или за вистинското уживање со неповторлив вкус кое го нуди Lattiato Irish Cream.

Добро разладате го вашиот нов омилен вкус и препуштете се на возбудливата арома која ќе ги скокотне вашите сетила и ќе ви донесе нов бран на освежувања – бидејќи сé е така лесно со Barcaffé Lattiato!

Barcaffé Lattiato Dark Choco веќе е во продажба и можете да го најдете во сите поголеми маркети ширум земјата.

Можеби ќе ве интересира
Коментари
Loading...