ЗАНИМЛИВОСТИ

Вистински Cyber Monday на Fashion Group со -30% попуст на се

Понеделникот кој сите го сакаме, вистински Cyber Monday на Fashion Group само денес -30% на се.

Попустот се пресметува во кошничката додека купувате само он-лајн, а прво е потребно да ја симнете апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, па потоа до 24 часот денеска да ги купите омилените парчиња облека.

Како што добро знаете во Македонија во Fashion Group ги има светските брендови како Mango, Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret, Cesare Paciotti.

Back to top button
Close