Coffee time is any time
Browsing Tag

никола

Познатиот Никола Ѓуричко ќе ве насмее до солзи со стенд ап шоуто во Скопје и Штип

Во Скопје гостува познатиот српски актер, продуцент и водител, Никола Ѓуричко со свое стенд ап шоу, „Сè што сте сакале да знаете за Џони, а не сте смееле да го прашате“. Шоуто ќе се одржи на 15-ти ноември, петок, во Домот на АРМ,…