МАГАЗИН

(Фото) Има 50 години, а изгледа како тинејџерка – Џеј Ло во досега најсекси издание!

Џенифер Лопез секогаш е во топ форма, а сега папараците ја уловија кога излегува од теретана, каде што со часови вежба со партнерот Алекс Родригез.

Таа излезе во хеланки стегната во црвена боја….

Џенифер одушевува со својата убава фигура, а имајќи предвид дека има 50 години, две деца, а исто така се грижи и за децата на својот партнер од претходниот брак, коментарите за згодната Џеј Ло не престануваат да се редат.

„Изгледаш како божица“, „Ти завидуваме“…

Навистина изгледа боженствено и секси зар не…

Back to top button
Close