(Видео) Таа е вистинска ,,бомба,, и на 42 години – Шакира ги воодушеви сите!

ВИДЕАМАГАЗИН

Колумбијката музичка ѕвезда Шакира и на 42 години изгледа фантастично.

Таа се пофали со својата фигура на социјалните мрежи каде постави видео снимка.

Пејачката се појави во розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути, а притоа откри интересен детаљ.

„Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа.

 

View this post on Instagram

 

Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este vestido de baño que diseñé? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on