in

(Видео) Лејди Гага е бремена! – Таткото сеуште не се знае, но се претпоставува!

Славната пејачка Лејди Гага и актерот Бредли Купер и понатаму продолжуваат да се активни во медиумите.

Од нивниот настап на Оскарите не престанува да се зборува за нив дека има нешто повеќе од пријателство.

Тоа што Лејди Гага ја раскина врската со момчето, а Бредли раскина со Ирина уште повеќе ги зголемија шпекулациите дека меѓу парот има нешто.

Сега од Холивуд пристигна нова вест која ја изненади јавноста. Се тврди дека Лејди Гага е бремена и дека таткото е токму Бредли Купер.

Гага и Купер не се огласија по повод овие шпекулации, па останува да видиме колку има вистина од оваа информација.