Следете не на

ВИДЕА

(Видео) Како Мејведер расфрла илјадници долари во стриптиз бар….

Објавено

на

Мејведер продолжува во буквална смисла да се расфрла со парите што ги има во изобилие и незнае што да им прави.

Тој минатиот месец објави дека ја завршува боксерската кариера, иако во јавноста се шпекулира дека би можел да одработи борба со ММА борецот Кабиб Нурмагомедов.

Мејведер е познат и по тоа што непотребно се расфрла со пари. Сега на интернет се појави видео на кое се гледа како фрла пари на стриптизети…

Американските медиуми објавија дека стриптизетите ги дарувал со 100.000 долари. Ваквото однесување на поранешниот боксер јавносто брутално го осуди.

Реклама Ремедиум Вет
Реклама Мебел Ви

Facebook

Реклама Кони Копи

Најчитани