Таа е бомба – Госпоѓа Швајнштајгер во издание кое не сте го виделе досега! (фото)

МАГАЗИН

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ по породувањето, во мини здолниште покажа дека својата линија ја довела до совршенство.

Благодарение на гените, но и здравиот начин на живот, Ана успеа да ја врати својата претходна линија за многу кратко време.

За совршената фигура се пофали на социјалните мрежи, а фотографијата беше создадена кога таа и нејзиниот сопруг Бастиан отидоа на вечера.

Lunch date with my boys 👪 and I'm loving this amazing arugula salad 🥗

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Ана добро се скоцкала. Облекла мини здолниште, ги покажа долгите нозе и ги собра сите комплименти.

Навистина изгледа секси зар не…..

A night on the town exploring Chicago’s amazing restaurants 🌃

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Слични објави