Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

ЗАНИМЛИВОСТИ

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, да си го пуштите омилениот филм и да си пазарете преку вашата омилена апликација.

Интересна вест е дека Fashion Group имаат акција – мрзлив викенд, со намаление од – 15% на сите Home Wear производи и шопингувајте онлајн на http://www.fashiongroup.com.mk.

Не чекајте, симнете ја апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, токму таму може да си ги пазарите омилените светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret.

Ви посакуваме сеќен шопинг.