ВИДЕА

(Видео) Погледнете како помина ,,Black Friday,, во САД оваа година – Пробајте да не се насмеете!

Целиот свет вчера беше во шопинг треска за да набави производи, кои беа намалени од 50% и повеќе. Се купуваше…

(Видео) Страшни снимки за време на земјотресот во Албанија!

На социјалните мрежи се појавија многу снимки на кои се гледа како изгледал потресот, а сега се појави ново. Имено…

(Видео) Откачена компилација со тензични моменти – Фудбалери против судии!

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола….

Видео: Наталија Славева со нова поп балада ,,Непобедливи,,

,,Непобедливи,, е новата песна на Наталија Славева за која се промовираше видео запис на нејзиниот YouTube канал. Поп баладата е…

(Видео) Слушнете ја официјалната химна на СП во кошарка 2019 во Кина!

Ова е официјалната химна за престојното Светско првенство во кошарка кое ќе се одржи во Кина од 31 август до…

(Видео) ХИТ НА ДЕНОТ: Calvin Harris feat. Rag’n’Bone Man – Giant!

Нашиот избор за хит на денот денеска падна за еден од најпопуланите музичари и диџеи во светот. Станува збор за…

(Видео) Таа е вистинска ,,бомба,, и на 42 години – Шакира ги воодушеви сите!

Колумбијката музичка ѕвезда Шакира и на 42 години изгледа фантастично. Таа се пофали со својата фигура на социјалните мрежи каде…

(Видео) Нов видео спот на скопскиот рок бенд Фикшн

Скопскиот бенд „Fiction” направи видео спот за нивниот трет сингл по ред за песната „Техно”, која следува по нивните песни…

(Видео) Кој дел на Македонија најмногу го погоди денеска невремето? – Доаѓа ново следните денови!

Силно невреме, проследено со ветер, грмежи и врнежи од град и дожд денеска го погоди прилепскиот регион. На социјалните мрежи…

(Видео+Фото) Тони Зен го промовираше својот најнов албум „Од изворот на изборот“

Вчеравечер, во МКЦ клуб и ресторан, хип хоп артистот Тони Зен го промовираше својот шести по ред албум со наслов…