(Фото) Ваква фризура како на Џибрил Сисе досега не сте виделе!

ЗАБАВА

Поранешниот француски фудбалер, Џибрил Сисе секогаш сакал да пробува различни фризури и по тоа стана препознатлив во светот.

Но сега изгледа се надмина дури и самиот себеси….

Поранешниот напаѓач на Ливерпул, Марсеј, Лацио, Панатинаикос и уште неколку клубови случајно е фотографиран на улица во Париз, а фотографијата стана хит и брзо се рашири на социјалните мрежи.