(Фото) Плејбој зајачица го тестираше најмалото бикини во светот!

Оваа сезона најверојатно гледавте голем број бизарни трендови кога станува збор за бикини.

Тие бизарни трендови успеа да ги надмине Плејбој зајачицата Касандра Сиенега, која замина во крајност со нејзиниот изглед.

На својот Инстаграм профил за роденден објави фотографија на која позира во розево бикини, односно подобро кажано мали ленти кои се како фластер и ги прекриваат нејзините брадавици и меѓуножјето.

Тие парчиња облека се поврзани со мали ленти, а во продолжение погледнете како изгледаше.

You must be logged in to post a comment Login